Спортист (Генерал Тошево) се класира за областния финал в турнира за Купата на аматьорската футболна лига

07.09.2020 г. 18:40:26 ч.
/
Спортист (Генерал Тошево) се класира за областния финал в турнира за Купата на аматьорската футболна лига. Вчера тимът от Тошево се наложи с 5:3 след изпълнение на дузпи над Интер. В редовното време мачът завърши без отбелязан гол. Мачът се игра на терена с изкуствена тревна настилка в Добрич и събра огромен брой привърженици на футбола.
Ден по-рано Черноморец (Балчик) победи Септември (Тервел) с 3:0, като в следващия кръг ще се изправи срещу Устрем (Дончево), който почиваше в първия предварителен кръг. Победителят ще се изправи срещу Спортист в мач за определяне на областния представител в турнира за Купата на аматьорската футболна лига.