Стабилно е състоянието на момчето, ударено от кола на НСО

15.12.2019 г. 11:34:30 ч.
/
Стабилно е състоянието на момчето, ударено от кола на НСО
Детето, което пострада при инцидента с кола на НСО, е в стабилно състояние и без опасност за живота.

Това съобщи на брифинг изпълнителният директор на болница „Св. Анна“ д-р Славчо Близнаков, предаде репортер на БГНЕС.

„Детето е контактно, вече е изправено, направи няколко крачки“, съобщи лекарят.

Състоянието позволява да се пристъпи към подготовката към първата от възстановителните операции, която касае лицево-челюстните травми. Тя ще бъде извършена в понеделник. Във вторник ще се преценява дали е необходима операция за счупената ръка.

В болницата е постъпило и друго дете, пострадало при друга катастрофа близо до зала "Арена Армеец". Пострадалото няма тежки травми и е в добро състояния.

Така броят децата, пострадали при инциденти на пътя от последните дни станаха четири, две от децата се лекуват в „Пирогов“. При катастрофата, станала в петък на булевард "Никола Вапцаров", загина момиче./БГНЕС
Снимка:БГНЕС
Източник:БГНЕС

Коментирайте
Подобни новини
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
DARA ще разказва историята на България пред света
DARA ще разказва историята на България пред света
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.



Яндекс.Метрика