ТЕНИС НА МАСА: Завърши Международният фестивал за деца, кадети и юноши "Албена 2018"

06.08.2018 г. 10:30:43 ч.
/
След много емоции и обрати крайни победители в 11 – тия Международен фестивал за деца, кадети и юноши "Албена 2018" станаха:
Юноши до 18 години - Адам Яницки/Германия/, следван от Даниел Молдован/Румъния/ и Георги Евтимов, и Радослав Котев/България/
Девойки до 18 години-Мариа Гърля/Румъния/, следвана от Мариам Рижвадзе/Грузия/, Дарина Тимофеева/Русия/ и Россана Ферчинг/Румъния/
Кадети до 15 години - Иван Кондратев/Русия/, следван от Малте Жошуа /Германия/ и Александър Волошин /Русия/
Кадетки до 15 години - Сара Рау /Германия/, следвана от Димана Николова /България/, Сиси Пан /Германия/ и Олена Пентюк /Русия/
Момчета до 12 години - Иван Кондратев /Русия/, следван от Себастиан Прибеагу /Румъния/, Чан Сабриоглу /Турция/ и Роберт Розенфелд /Румъния/
Момичета до 12 години - Оана Станухила /Румъния/, следвана от Серена Яантеа /Румъния/, Алексия Дима /Украйна/ и Дора Молдован /Румъния/
Освен купите, медалите и подаръците за победителите бе връчена и специална награда от организаторите от спортен клуб "Дама купа" - едноседмична почивка в Албена по време на следващия - 21-ви Международен фестивал "Албена 2019" на победителя в две възрастови категории. Иван Кондратев/Русия/, който освен шампионската титла в своята категория до 12 години спечели и титлата при кадети до 15 години.
Със закриването на детския форум приключи и 20-я Международен фестивал по тенис на маса"Албена 2018". Организаторите на най - голямото събитие в страната за спорта тенис на маса изказват гореща благодарност от името на всички участници и гости на мениджърския екип на ваканционно селище Албена и най - много на спортния координатор Денис Тахиров за предоставените прекрасни условия за игра, тренировки, почивка и пребиваване в комплекса.