„Устрем“ (Дончево) спечели като гост, Кристиян Димитров отново начело при голмайсторите

31.08.2020 г. 15:02:07 ч.
/
„Устрем“ (Дончево) победи като гост „Тополи“ с 3:1 в мач от четвъртия кръг на Североизточна трета лига. Головете отново осигури най-опасният тандем в групата – Кристиян Димитров и Станимир Андонов.

Кристиян Димитров отбеляза два гола, а Станимир Андонов се отчете с едно попадение и две асистенции.

На почивката гостите водеха с 2:0. Първо Кристиян Димитров засече с глава центриране от корнер, а след това Станимир Андонов се разписа директно от ъглов. Отново след заучена комбинация между тях се стигна до 3:0. Бившият капитан на "Добруджа" и шампион с "Лудогорец" за втори път в мача бе точен с глава след майсторско центриране на Станимир Андонов от корнер. До края домакините стигнаха само до почетен гол.

Така „Устрем“ събра 7 точки и се изкачи на трето място във временното класиране.

Голмайсторът на изминалото първенство Кристиян Димитров пък оглави листата на реализаторите с 5 попадения от началото на сезона.