Начало >Добруджа >Регионални

Утре в 11.00 часа пускат водата в кв. Пастир, но само за битови нужди

16.05.2019 г. 11:09:33 ч.
/
Утре в 11.00 часа пускат водата в кв. Пастир, но само за битови нужди
Водата в кв. Пастир ще бъде пусната утре в 11.00 часа, но САМО за битови нужди.
Проблемът бе разискван днес на среща между кмета на Генерал Тошево Валентин Димитров и премиера Бойко Борисов. "Решението е утре - на 23-ия ден, да бъде възстановено водоподаването, но само за битови нужди. Ангажиментът, който поех пред премиера, е да информираме населението още веднъж, че към момента водата е негодна за питейни нужди. Лабораторните изследвания продължават", каза в ефира на радио "Добруджа" кметът на Генерал Тошево. "Ще уведомя кметския наместник и ще направим организация за информиране на населението, че водата не е годна за питейни нужди", допълни  Валентин Димитров. Общината и дарители ще се ангажират със снабдяването на жителите в квартала с бутилирана вода за пиене.
 
Снимка:Архив

Коментирайте
Подобни новини
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
ЦПЛР „Малкият принц“ слага край на културния календар на 51-вите празници на културата в Тервел
ЦПЛР „Малкият принц“ слага край на културния календар на 51-вите празници на културата в Тервел



Яндекс.Метрика