Начало >Добруджа >Регионални

В Генерал Тошево отдадоха почит на Апостола

19.02.2020 г. 14:48:33 ч.
/
В Генерал Тошево отдадоха почит на Апостола
С поклонение пред паметника на Васил Левски в Централния градски парк на Генерал Тошево беше отбелязана годишнината от гибелта на Апостола на свободата. Кметът на общината Валентин Димитров, служители от общинска администрация, представители на политически партии и движения, културни и образователни институции и много признателни граждани и ученици положиха венци и цветя пред бюст-паметника на Васил Левски в градския парк. Всички присъстващи сведоха глава в знак на признателност и с минута мълчание отдадоха почит на Апостола.

Коментирайте
Подобни новини
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
ЦПЛР „Малкият принц“ слага край на културния календар на 51-вите празници на културата в Тервел
ЦПЛР „Малкият принц“ слага край на културния календар на 51-вите празници на културата в Тервел
Социални услуги от Крушари отбелязаха Еньовден заедно с жители на Телериг
Социални услуги от Крушари отбелязаха Еньовден заедно с жители на Телериг



Яндекс.Метрика