Начало >Добруджа >Регионални

В Генерал Тошево отдадоха почит на Апостола

19.02.2020 г. 14:48:33 ч.
/
В Генерал Тошево отдадоха почит на Апостола
С поклонение пред паметника на Васил Левски в Централния градски парк на Генерал Тошево беше отбелязана годишнината от гибелта на Апостола на свободата. Кметът на общината Валентин Димитров, служители от общинска администрация, представители на политически партии и движения, културни и образователни институции и много признателни граждани и ученици положиха венци и цветя пред бюст-паметника на Васил Левски в градския парк. Всички присъстващи сведоха глава в знак на признателност и с минута мълчание отдадоха почит на Апостола.

Коментирайте
Подобни новини
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
България въвежда за първи път отглеждането на пъстърва в морски садки като част от интегрирана аквакултурна система в рамките на пилотен проект в Черно море
България въвежда за първи път отглеждането на пъстърва в морски садки като част от интегрирана аквакултурна система в рамките на пилотен проект в Черно море



Яндекс.Метрика