Вандали счупиха стъкло на бързия влак София-Бургас, двама пострадаха

18.09.2020 г. 12:50:45 ч.
/
Вандали счупиха стъкло на бързия влак София-Бургас, двама пострадаха
Вандали счупиха в движение стъклото на локомотива от бързия влак София-Бургас. Заради инцидента влакът е престоял на гара Септември 62 минути, съобщава БДЖ. Пострадали са машинистът и помощник-машинистът в локомотива.
При разминаване на композицията с друг бърз влак - от Стара Загора за София, в участъка между Белово и Септември, от последния вагон на влака от Стара Загора е хвърлен предмет срещу насрещно преминаващия бърз влак за Бургас.
Счупено е предното стъкло на движещия се локомотив, който обслужва бързия влак от София за Бургас. Веднага е подаден сигнал на тел. 112.
Снимка:trud.bg
Източник:ТРУД

Коментирайте
Подобни новини
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
Повишават пенсията за старост
Повишават пенсията за старост
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните



Яндекс.Метрика