28.08.2013 г. 15:12:00 ч.
/
Старши-треньорът на Добруджа Светльо Тодоров отново не пожела да разкрие подробности около тима преди мача с Ботев Враца в петък. Както и в предишния кръг преди Монтана, младият наставник на „жълто-зелените" не издаде дали има кадрови проблеми и готви ли промени в състава.
Познаваме отбора на Ботев Враца, запознали сме футболистите с техните силни страни.
Кадрови проблеми няма. Има леки оплаквания, но всички ще бъдат на линия за мача и ще разчитам на всеки един, който попадне в групата от 18 човека.
Искам от моите момчета да покажат същата борбеност и желание, както в мача с Монтана. Да покажем това, което сме тренирали и научили през седмицата. На това държа. Всеки, който излезе на терена, да знае за какво е там и да изпълнява тактическите указания, призна Светльо Тодоров.
Вижте цялата пресконференция, в която участие взеха и футболистите Симеон Симеонов и Кристиян Петков.