ВОЛЕЙБОЛ: Берое с надежда за второто място в група 3 след победа над Арда (ВИДЕО)

17.10.2020 г. 01:07:28 ч.
/
Отборът на Берое 2016 (Стара Загора) победи Арда (Кърджали) с 3:0 гейма (25:19, 25:18, 25:17) в среща от група 3 на предварителния турнир за определяне на първа и втора осмица на Суперлигата, играна днес в зала "Добротица" в Добрич.
В началото на първата част старозагорци поведоха в резултата, но позволиха на Арда да изравни. След няколко равностойни минути, Берое отново поведе и затвори гейма със солидна разлика.
Вторият гейм събитията се повториха, като волейболистите на Иван Тасев успяха да поведат след средата и ги приключиха с 25:18. В третата част Арда започна силно, но след това Берое отново взе инициативата и затвори гейма, с което и мача.
 Това бе първа победа за Берое, които заедно с тима на Пирин имат по 3 точки. Утре именно двата отбора излизат един срещу друг в пряк двубой за второто място в групата.