ВОЛЕЙБОЛ: Добруджа 07 ще играе в първата осмица в Суперлигата

17.10.2020 г. 21:03:41 ч.
/
Добруджа 07 ще играе в първата осмица в новия сезона на Суперлигата, след като спечели група 3 на квалификационния турнир за определяне на първа и втора осмица на новия сезон. Добруджанци обаче не изиграха третия си мач,  тъй като съперникът – Арда (Кърджали) не се яви в зала „Добротица” тази вечер. Стана ясно, че тимът от Кърджали е отпътувал от Добрич, но по регламент, трябваше да изминат  15 минути след обявения начален час, преди мачът да бъде официално обявен за несъстоял се. Предстои Национална волейболна лига да вземе решение.
Въпреки това Добруджа 07 завършва на първо място в групата, а втори остана отборът на Пирин (Разлог), който по-рано, в изключително напрегнат двубой победи Берое 2016 (Стара Загора) с 3:2 гейма.