ВОЛЕЙБОЛ: Добруджа 07 загуби гостуването си на Марек

25.02.2021 г. 20:00:39 ч.
/
Добруджа 07 загуби като гост на Марек Юнион Ивкони с 1:3 гейма в мач от поредния кръг в Суперлигата – първа осмица.
Добричкият тим започна добре мача, като спечели първата част с 25:19, но след това домакините взеха инициативата и затвориха следващите два гейма на 19. В четвъртата част двубоят бе равностоен, но в крайна сметка отборът от Дупница стигна до успех с 25:23, с което спечели и мача.
За Добруджа 07 Жулиен Георгиев бе най-резултатен с 19 точки (3 блокади), Венцислав Рагин добави 9 точки (1 ас, 3 блокади).

След този кръг Добруджа 07 е на пето място в класирането с 16 точки. В следващия кръг тимът, воден от Мирослав Живков, посреща Левски. Срещата е насрочена за 4 март.

снимка: архив