ВОЛЕЙБОЛ: Момчетата на Добруджа 07 се класираха за регионалния финал

03.04.2014 г. 06:56:00 ч.
Възпитаниците на Веселин Великов във волейболен клуб Добруджа 07 записаха две победи с по 2-0 гейма над Варна волей и Перун в морската ни столица и се класираха за финалния регионален турнир по волейбол за състезатели до 12-годишна възраст. Напред от групата ни продължават и волейболистите на варненския Перун. Финалният турнир от регион „Добруджа" ще се проведе на 4-5 април, като домакини на турнира са градовете Варна и Омуртаг, информират от пресцентъра на Изида и ВК Добруджа 07. В група А са: Омуртаг, Перун, Родина и Спорт волей, а в група Б – Добруджа 07, Хан Аспарух, Черноломец 98 и Черно море.
Отборите изиграват срещите в групите по системата „всеки срещу всеки" и заелите ІІІ и ІV място от двете групи се класират по коефициент, а класиралите се на І и ІІ място играят супер финал, чийто домакин допълнително ще бъде определен. Отборите класирали се на първите четири места в региона ни участват на междурегионално първенство „Добруджа" – „Странджа".