ВОЛЕЙБОЛ: Отложиха мача на Добруджа 07 с Хебър

28.10.2020 г. 18:35:18 ч.
/
ВОЛЕЙБОЛ: Отложиха мача на Добруджа 07 с Хебър
Отлага се мачът между Хебър и Добруджа 07 от първия кръг на волейболната суперлига - първа осмица, съобщиха от Националата волейболна лига. Причината за отлагането на срещата е 11 болни състезатели  в отбора от Пазарджик. В зависимост от PCR тестовете на играчите в четвъртък (29 октомври), Ръководството на НВЛ ще излезе с допълнително решение по случая.
Припомняме, по програма двубоят между Хебър и Добруджа 07 трябваше да се играе на 30 октомври от 18.30 часа  в Пазарджик. 
 

Коментирайте
Подобни новини
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”



Яндекс.Метрика