ВОЛЕЙБОЛ: Разликата в класите между първите два отбора и останалите е невероятно голяма, призна Д. Маринков (ВИДЕО)

18.01.2020 г. 21:07:09 ч.
/
Много трудно се играе срещу отбор като Нефтохимик, призна за МГ Добруджа посрещачът Димитър Маринков. Той каза също така, че за първи път през тази година разликата между първите два отбора- Хебър и Нефтохимик е невероятно голяма и всеки отбор, който вземе гейм срещу тях трябва да се радва. Добруджа 07 отстъпи с 0:3 в полуфиналната среща от турнира Купа България. В отделните части на 10, на 22 и на 18. Най-резултатен от добричлии и в мача тази вечер бе Жулиен Георгиев, който отбеляза 15 т., в т.ч 3 аса. Маринков добави 6 т, а Иван Петров и Иван Станев записаха по 3 т. в актива си. Все пак добруджанци изпълниха поставената им от клубното ръководство задача да се класират за полуфинал.
На 25 януари в зала Добротица Добруджа 07 приема Пирин Разлог в първи мач от пролетния дял на първенството.