Втори началник на кабинета напуска президента Румен Радев

21.09.2020 г. 13:44:58 ч.
/
Втори началник на кабинета напуска президента Румен Радев
Шефът на кабинета на президента Калоян Методиев напусна поста. Това обяви самият той във фейсбук.
"Напускам президентската институция поради разминаване в оценките, методите и целите на политиката (не в конюнктурен смисъл). Благодаря на част от екипа, с който работихме. Продължаваме напред!", написа Методиев.
Това е вторият началник на президентския кабинет, който напуска поста след Иво Христов. Той бе освободен с указ на президента на 18 април 2019 г. Тогава Христов беше избран за евродепутат от БСП/ПЕС. Именно на неговия пост бе назначен Калоян Методиев.
Снимка:trud.bg
Източник:ТРУД

Коментирайте
Подобни новини
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
DARA ще разказва историята на България пред света
DARA ще разказва историята на България пред света



Яндекс.Метрика