Второ място за билярдист от Добрич на много силен турнир във Варна

15.04.2019 г. 16:02:53 ч.
/
Добричлията Станислав Йорданов се класира на второ място на турнира по билярд от веригата „Варна Опън“, който се проведе вчера в клуб „Девет“. По път към финала той  постигна 5 победи над едни от най-големите майстори на щеката не само в региона, но и в страната. В мача за първото място Станислав Йорданов загуби от Петър Атанасов и заслужи сребърния медал. Това бе седмото класиране на добричлията поне на ½-финал на ежемесечните турнири в клуб „Девет“ през последната година. Той има три втори, две трети и две четвърти места в конкуренцията на много от най-добрите билярдисти на Източна България.

На турнира във Варна участваха още двама състезатели на клуб „Формула 1“ – Добрич. Мартин Иванов взе две победи и зае седмото място. Дебют на състезание извън Добрич записа Пламен Добрев – познат в цялата страна от дуета с брат си Иво. Той демонстрира, че освен музикален талант, има и спортен. През последния месец Пламен Добрев тренира много усилено, но жребият го изпрати още в първия кръг срещу големия фаворит и бъдещ шампион на турнира Петър Атанасов.