Начало >Добруджа >Общество

Възстановена е работата в неврологично отделение в неговата база

14.07.2020 г. 17:24:11 ч.
/
Възстановена е работата в неврологично отделение в неговата база
Директорът на Регионална здравна инспекция и секретар на Областния координационен щаб /ОКЩ/ д-р Светла Ангелова съобщи, че вече в базата си приема пациенти неврологично отделение в Многопрофилна болница за активно лечение Добрич. Припомняме, че работата в отделението бе спряна и приемът на пациенти се осъществяваше в друго болнично отделение, поради регистриран положителен резултат за коронавирус на пациент. Скоро работата в базата си ще поднови и отделението по ортопедия, каза още д-р Ангелова.
Във връзка с проявения обществен интерес и появилите се публикации в социалните мрежи директорът на РЗИ Добрич и секретар на ОКЩ заяви, че към днешна дата няма лица, починали в резултат на заразяване с коронавирус.
Снимка:dobrudjabg.com

Коментирайте
Подобни новини
85 години от 22 юни 1941 г., когато СССР атакува Добрич по въздух
85 години от 22 юни 1941 г., когато СССР атакува Добрич по въздух
Времето на 22 юни
Времето на 22 юни
Вестник ГЛАС: Образование – минало и бъдеще
Вестник ГЛАС: Образование – минало и бъдеще
Общински съвет - Добрич ще заседава на 30 юни
Общински съвет - Добрич ще заседава на 30 юни



Яндекс.Метрика