Начало >Добруджа >Общество

Възстановена е работата в неврологично отделение в неговата база

14.07.2020 г. 17:24:11 ч.
/
Възстановена е работата в неврологично отделение в неговата база
Директорът на Регионална здравна инспекция и секретар на Областния координационен щаб /ОКЩ/ д-р Светла Ангелова съобщи, че вече в базата си приема пациенти неврологично отделение в Многопрофилна болница за активно лечение Добрич. Припомняме, че работата в отделението бе спряна и приемът на пациенти се осъществяваше в друго болнично отделение, поради регистриран положителен резултат за коронавирус на пациент. Скоро работата в базата си ще поднови и отделението по ортопедия, каза още д-р Ангелова.
Във връзка с проявения обществен интерес и появилите се публикации в социалните мрежи директорът на РЗИ Добрич и секретар на ОКЩ заяви, че към днешна дата няма лица, починали в резултат на заразяване с коронавирус.
Снимка:dobrudjabg.com

Коментирайте
Подобни новини
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Ученици от ЕГ „Гео Милев”  ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Ученици от ЕГ „Гео Милев” ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец



Яндекс.Метрика