Начало >Добруджа >Общество

Възстановена е работата в неврологично отделение в неговата база

14.07.2020 г. 17:24:11 ч.
/
Възстановена е работата в неврологично отделение в неговата база
Директорът на Регионална здравна инспекция и секретар на Областния координационен щаб /ОКЩ/ д-р Светла Ангелова съобщи, че вече в базата си приема пациенти неврологично отделение в Многопрофилна болница за активно лечение Добрич. Припомняме, че работата в отделението бе спряна и приемът на пациенти се осъществяваше в друго болнично отделение, поради регистриран положителен резултат за коронавирус на пациент. Скоро работата в базата си ще поднови и отделението по ортопедия, каза още д-р Ангелова.
Във връзка с проявения обществен интерес и появилите се публикации в социалните мрежи директорът на РЗИ Добрич и секретар на ОКЩ заяви, че към днешна дата няма лица, починали в резултат на заразяване с коронавирус.
Снимка:dobrudjabg.com

Коментирайте
Подобни новини
Над 1 700 евро са събрани на Еньовден в подкрепа на образователен център в ЕК „Стария Добрич“
Над 1 700 евро са събрани на Еньовден в подкрепа на образователен център в ЕК „Стария Добрич“
Национален протест за достойно майчинство ще се проведе  на 1 юли в Добрич
Национален протест за достойно майчинство ще се проведе на 1 юли в Добрич
Детски хор „Маестро Захари Медникаров“ приключи сезона с отлична оценка (ВИДЕО)
Детски хор „Маестро Захари Медникаров“ приключи сезона с отлична оценка (ВИДЕО)
Безплатни консултации и информационни материали  в Добрич в Деня за борба с наркотиците
Безплатни консултации и информационни материали в Добрич в Деня за борба с наркотиците



Яндекс.Метрика