Начало >Добруджа >Общество

За трета поредна година празнично шествие „Първите“ поведе добричлии към мемориала „Хан Аспарух“ (ВИДЕО)

03.03.2021 г. 10:32:59 ч.
/
За трета поредна година празнично шествие „Първите“ поведе добричлии към мемориала „Хан Аспарух“ (ВИДЕО)
За трета поредна година, на 3 март, в Добрич се проведе празнично шествие „Първите“. Точно в 10.00 часа, предвождани от Духовия оркестър, добричлии се отправиха от храм „Св. Георги“  към Мемориалния комплекс „Хан Аспарух“, където традиционно се провежда  поклонение и военен ритуал за издигане на националното знаме, знамето на Обединена Европа и знамето на град Добрич.

Днес портретите на видните ни възрожденци носиха учениците от Професионалната гимназия по аграрно стопанство – Добрич, която през тази година чества кръгла годишнина.

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика