Начало >Добруджа >Общество

Затварят ул. "Максим Горки" заради дейности по проект

22.07.2019 г. 08:45:39 ч.
/
Затварят ул. "Максим Горки" заради дейности по проект
На 22 и 23 юли, от 8.00 до 17.00 часа, ще бъде затворена за движение ул. „Максим Горки“, в участъка от бул. „Трети март“ до ул. „Славянска“. 
Община град Добрич се обръща с призив към водачите на автомобили да не паркират в посочения участък, за да не възпрепятстват ремонтите дейности.

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 22 юни
Времето на 22 юни
Вестник ГЛАС: Образование – минало и бъдеще
Вестник ГЛАС: Образование – минало и бъдеще
Общински съвет - Добрич ще заседава на 30 юни
Общински съвет - Добрич ще заседава на 30 юни
Днес настъпва астрономическото лято
Днес настъпва астрономическото лято



Яндекс.Метрика