БАСКЕТБОЛ: Девойките на „Ънстопабъл” играят два мача в Добрич в събота

22.03.2024 г. 14:01:34 ч.
/
Два домакински мача ще изиграят в събота девойките на „Ънстопабъл”. Срещите са от зона Изток на първенството за баскетболистки до 15 години. В първия мач „Ънстопабъл” ще срещне „Черно море” (Варна) от 9.30 часа, а от 14.00 часа момичетата, водени от треньора Константин Тодоров, излизат срещу „Спартак” (Плевен). Мачовете са в зала „Добротица” при свободен за зрителите вход. „Ънстопабъл” заема трето място във временното класиране на зона Изток и ще се опита да се изкачи още по-напред, за да има по-лесен съперник от зона Запад на ¼-финалите на държавното първенство за девойки до 15 години.