БОКС: Сребро за Златислава Чуканова от турнира "Балкан"

06.08.2019 г. 18:51:22 ч.
/
Състезателката на БК "Добруджа"  Златислава Чуканова остана със сребърен медал от Международния турнир за жени и девойки за Купа “Балкан” в Ботевград. В категория до 54 кг. Чуканова загуби финала от Карина Тазабекова (Русия) с 1-4 съдийски гласа.
С бронз от турнира останаха другата представителка на БК "Добруджа" Дилек Серветова в кат. до 54 кг. при девойките, както и добруджанката Аслъхан Мехмедова при жените в кат. до 60 кг.
Купа "Балкан" бе спечелена от Станимира Петрова. Световната и двукратна европейска шампионка заслужи трофея, след като триумфира в категория до 57 килограма на турнира в Ботевград.
Снимка:webnews.bg