БРИДЖ: Българи спечелиха двойковия турнир "Конгрес Албена"

09.07.2017 г. 08:53:15 ч.
/
Завърши тридневната надпревара в двойковия турнир "Конгрес Албена" на 35-я Международен бридж фестивал "Албена 2017". Топ двойката от националния отбор на България Юлиян Стефанов и Иван Нанев доказа своята класа, спечелвайки убедително финалната сесия, а с това и първото място в генералното класиране. Втори останаха белгийският майстор Оливер Неве и румънският му партньор Мариус Морару. Трети са отново румънци - Марина Стегарою и Кристиян Фулга. На четвърто място е добричкия състезател Йордан Щерев с партньора си Живко Великов от Варна.
Първи във финал "В"са Миролюб Марков и Цоло Цолов /София/, а първи във финал "С" -Дан Морару и Шандор Балинт /Румъния/.
Днес са финалите на открития отборен турнир за купа "Парадайс Блу".