Добруджа и Лудогорец II не успяха да се победят в контрола (РАЗШИРЕН РЕПОРТАЖ)

15.07.2015 г. 21:23:38 ч.
/
Съперниците в започващото след седмица първенство в „Б” група Добруджа и Лудогорец II завършиха 1:1 в контролна среща на стадион „Дружба”.
„Жълто-зелените” откриха резултата в 31-ата минута след пробив на Даниел Генов отляво и чудесно центриране към Костадин Ничев, който бе намерил добра позиция и отбеляза с глава. Секунди преди гола Павел Петков нацели напречната греда след самостоятелен пробив отдясно и плътен удар, който бе отбит от вратаря на лудогорци и срещна гредата.
Гостите изравниха в самия край на първото полувреме. Пас по земя през целия терен мина между централната двойка бранители на Добруджа и намери Боримир Карамфилов, който напредна, мина покрай вратаря Димитър Илиев и насочи топката в опразнената врата – 1:1.
През втората част двамата наставници Димчо Ненов и Веселин Бранимиров пуснаха повечето от резервните състезатели и положения почти липсваха.
Добруджа започна в състав: Димитър Илиев, Кристиян Димитров, Симеон Иванов, Слави Сталев, Даниел Генов, Петър Казаков, Емил Копаранов, Николай Илиев, Павел Петков, Костадин Ничев, Илиян Чавдаров (След почивката в игра влязоха: Александър Йовчев, Младен Димитров, Петко Цанков, Симеон Митев, Александър Димитров)