ФУТБОЛ: „Черноморец“ (Балчик) загуби от „Арда“

09.04.2019 г. 09:15:26 ч.
/
В последния мач от 23-ия кръг на Втора лига „Черноморец“ загуби от „Арда“ с 1:3 на своя стадион в Балчик. Гостите от Кърджали стигнаха до победата с два гола в края на срещата.
В 42 мин. Веселин Марчев отправи лек удар, но след рикошет в крака на капитана на домакините Генади Луго, топката попадна във Венцислав Христов, който на празна врата отбеляза за 0:1.
5 минути след почивката Валентин Йосков засече с глава центрирането от фаул на Виктор Митев и изравни.
„Арда“ отново излезе напред в резултата в 80 мин. Ахмед Осман бе точен с красив техничен удар. В 84 мин. Пламен Крумов се разписа от фаул за крайното 1:3.
Успехът изкачи „Арда“ на така важното трето място, което осигурява бараж за влизане в Първа лига.
„Черноморец“ (Балчик) пък е осми с 29 точки.
Снимка: кадър "Диема Спорт"