ФУТБОЛ: Черноморец (Бч) спечели точка от гостуването си на Локо (Сф) на старта на Втора лига

28.07.2018 г. 21:20:17 ч.
/
Черноморец (Балчик) спечели точка при гостуването си на Локомотив (София) на старта във Втора лига. Двата тима завършиха 0:0 пред над 1000 зрители в "Надежда", а най-добрият футболист на терена беше вратарят на балчиклии Християн Христов, който на няколко пъти спаси вратата на гостите. Емил Виячки и Костадин Хазуров пък пропуснаха другите най-добри възможности, след като не уцелиха вратата.
Първото полувреме беше равностойно, като Алексанър Любенов показа добър рефлекс в 32-ата минута, когато изби в ъглов удар изстрел от 20 метра на Валери Христов. Буквално в последната минута на първата част вратарят на гостите Христов с фантастично спасяване спря Георгиос Бузукис, който стреля с глава от няколко метра.
През втората част Християн Христов направи серия от добри спасявания, с които спомогна за спечелването на точката.
Страхотно спасяване на вратаря на „железничарите” Александър Любенов в последната минута на продължението пък дори спаси "червено-черните" от още по-голяма издънка.
Снимка:sportal.bg