ФУТБОЛ: Добруджа гостува в Генерал Тошево за Аматьорската лига

21.09.2017 г. 17:21:17 ч.
/
Пет отбора участваха в днешния жребий на областно ниво в турнира за Купата на Аматьорската лига на България. Според жребия, изтеглен в облaстния съвет на БФС, в предварителния кръг от надпреварата един срещу друг ще се изправят Спортист (Генерал Тошево) и Добруджа. Мачът ще се играе идната сряда, 27 септември, от 17.00 часа в Генерал Тошево. Победителят от този двубой се класира за първия кръг, където го очаква отбора на Калиакра (Каварна). Ако победител от предварителния кръг е Добруджа, то мачът с Калиакра ще се играе в Каварна, а ако е Спортист – в Генерал Тошево.
В другата двойка от първия кръг един срещу друг ще се изправят отборите на Лозенец, община Крушари и Септември (Тервел). Мачовете от този кръг ще се играят на 4 октомври от 16.00 часа, а победителите ще играят финал за областта на 11 октомври.