ФУТБОЛ: Добруджа преследва нови три точки при домакинството на Спартак (Варна)

26.10.2016 г. 09:48:35 ч.
/
Добруджа приема днес от 15.00 часа на стадион „Дружба“ Спартак (Варна) в мач от 12-я кръг на Североизточната трета лига. Наставникът на „жълто-зелените“ Стефан Славов няма да може да разчита на невъзстановения Симеон Симеонов и на нападателя Георги Станчев, който отново изпитва проблеми със стара контузия. В групата на Добруджа обаче ще попадне нападателят Даниел Димитров. Той се присъедини към добруджанци от напусналия първенството Интер. Преди днешните мачове Добруджа е на второ място в класирането с 21 точки, с две по-малко от временния лидер Черноморец (Балчик). Гостите от Варна са на 8-ма позиция с 10 точки. В този кръг тимът от Балчик гостува Доростол (Силистра).