ФУТБОЛ: Добруджа стартира контролите с 4:0 срещу юношите на Черно Море (ВИДЕО)

25.01.2019 г. 15:13:47 ч.
/
Добруджа победи с 4:0 юношите до 19 година на Черно Море в първата си зимна контрола от подготовката. Два гола от дузпи в края на първото полувреме и попадения на влезлите през втората част Кристиян Пешков и Кристиян Петков донесоха победата на по-опитния тим.
През първото полувреме добри ситуации пред двамата вратари почти липсваха. Две минути преди края на първото полувреме главният съдия Петър Кирилов посочи бялата точка за нарушение срещу Николай Минков. Тодор Колев изпълни дузпата и отбеляза първия гол за Добруджа през новата година. Само минута по-късно реферът отново отсъди дузпа, този път за игра с ръка на бранител на „моряците”. Втората дузпа бе изпълнена хладнокръвно от бранителя Кристиян Григоров – 2:0.
Второто полувреме започна с много силно включване на Кристиян Петков – Кико. Още след началния съдийски сигнал Кико проби отляво и пусна към Янаки Смирнов, който не успя отблизо да преодолее вратаря на гостите. Третият гол падна в 70-ата минута, отново с дейното участие на Кристиян Петков и пробив отляво. Центрираната от Кико топка бе избита от вратаря, но попадна на крака на Пешков, който на празна врата не сгреши. В 80-ата минута двамата размениха ролите си, като този път Пешков центрира отдясно и Кико с глава оформи крайното 4:0.
Добруджа започна в състав: Стефано Кунчев, Даниел Граматиков, Атанас Куманов, Кристиян Григоров, Тодор Колев, Николай Петров, Янчо Андреев, Тодор Паланков, Георги Колев, Николай Минков, Росен Кръстев (През второто полувреме в игра влязоха: Ахмед Адемов, Димитър Илиев, Кристиян Петков, Янаки Смирнов, Николай Николаев, Кристиян Пешков, Денис Кадир)