ФУТБОЛ: Добруджа вкара 4 и на Светкавица

30.10.2016 г. 16:25:00 ч.
/
ФУТБОЛ:  Добруджа вкара 4 и на Светкавица
Добруджа победи с 4:0 като гост Светкавица(Търговище) в мач от 13-я кръг на Североизточната Трета лига.  Категоричният успех за Добруджа дойде след попадения на Кристиян Пешков през първата част и на Тодор Колев, Станимир Андонов и резервата Дейвид Филипов след почивката.  Наставникът на „жълто-зелените“ Стефан Славов заяви за радио „Добруджа“, че е доволен от играта на своите възпитаници. Той изрази задоволство, че се е получил хубав мач с открит футбол и от двата отбора. За съжаление отново инкасирахме много картони, каза Славов.
Снимка:dobrudjabg.com