ФУТБОЛ: Добруджа вкара 5 гола на Септември (Тервел) в първата си контрола

19.07.2017 г. 21:17:12 ч.
/
Добруджа победи с 5:0 Септември (Тервел) в първата си контрола от предсезонната подготовка. Мачът, който бе неофициален дебют на Диян Божилов начело на „жълто-зелените”, се игра днес на градския стадион в Тервел.
Добруджанци стигнаха до първия си гол малко преди почивката, когато Мердин Мехмедов се разписа, след като се озова сам срещу вратаря на домакините.
През второто полувреме гостите от Добрич реализираха още 4 попадения. Първото от тях падна веднага след подновяването на играта, като негов автор бе Кристиян Пешков. Няколко минути по-късно се разписа и Дейвид Филипов. В 80-та минута домакините си отбелязаха автогол, а крайното 5:0 фиксира Дейвид Филипов в 87-та минута.
Снимка:dobrudjabg.com