ФУТБОЛ: Лидерите в СИ Трета лига се изправят един срещу друг в Добрич

11.11.2016 г. 10:52:38 ч.
/
Днес от 14.00 часа на стадион „Дружба” се изправят един срещу друг основните претенденти за първото място в Североизточната трета лига – Добруджа и Черноморец (Балчик). Във временното класиране балчиклии са първи с 32 точки, а Добруджа заема второто място с 27 точки. Дербито ще бъде ръководено от елитния съдия Драгомир Драганов от Варна.
Припомняме, през първата част от шампионата двата отбора не излъчиха победител. Мачът в Белия град завърши 2:2.
В други мачове от днешния 15 кръг, Калиакра приема Суворово, а другият тим от областта - Септември (Тервел) ще гостува на Доростол в Силистра.
Снимка:dobrudjabg.com