ФУТБОЛ: Лош старт за отбора на ФСГ „Васил Левски” на финалите на ученическите игри

03.05.2018 г. 17:25:43 ч.
/
Отборът на добричката Финансово-стопанска гимназия „Васил Левски” загуби с 0:3 от СУ „Христо Ясенов”  гр. Етрополе в първи мач от финалите по футбол на Ученически игри – 2018, за юноши 11 и 12 клас, които започнаха днес в Добрич.  Момчетата от добричкото училище имаха една възможност през първата част, която не успяха да реализират. Тимът от Етрополе успя да вкара два бързи гола в началото на второто полувреме, с което предопредели изхода от двубоя. В 53-та минута Калоян Тодоров  вкара за 1:0, а три минути по-късно Владимир Ташев удвои след точно изпълнена дузпа. Крайният резултат бе фиксиран в 70-та минута.
Утре момчетата от добричката гимназия ще се изправят срещу връстниците им от НПТГ „Шандор Петьофи”, гр. Разград. Двубоят ще бъде от 15.00 часа. От изхода на този мач, ще стане ясно за кое място ще играят в неделя възпитаниците на ФСГ „Васил Левски”.
В другата група са отбори от Монтана, Пловдив и София.