ФУТБОЛ: Ясни са всички финалисти на Европейското за девойки в Добрич и областта

01.04.2019 г. 14:22:58 ч.
/
Испания, Португалия и Австрия са последните 3 отбора, които се класираха за Европейското първенство по футбол за девойки до 17 години, което ще се проведе от 5 до 17 май в Добрич, Албена, Балчик и Каварна. Преди тях квоти на квалификационни турнири спечелиха Холандия, Англия, Германия и Дания. България ще участва на шампионата на континента като домакин. За първи път дамски национален отбор на страната ни ще играе на такъв висок футболен форум. В петък в Албена ще бъде изтеглен жребият за първенството. Отборите ще бъдат разделени в 2 групи по 4.