ФУТБОЛ: Старшата на Добруджа остава на върха след равенство с Волов

03.04.2019 г. 18:14:00 ч.
/
Юношите старша възраст на Добруджа и връзстниците им Волов (Шумен) не успяха да се победят в мач от 13-я кръг на шампионата в зона „Варна”. Мачът в Добрич днес завърши 2:2. Попаденията за "жълто-зелените" отбелязаха Васил Николаев и Ивайло Минчев.
Гостите успяха вкарат два гол от първите си две положения. В същото време добричките футболисти пропуснаха няколко ситуации за гол. Все пак до почивката успяха да върнат едно попадение, когато след разбъркване Николаев бе точен. През втората част Минчев изравни след центриране от конрер. До края на мача възпитаниците на Валентин Ангелов имаха възможност да стигнат и до победата, но не успяха да реализират създадените възможности.
С поделените точки, разликата от 2 точки на върха в класирането се запазва. Добруджанци са лидери с 34 точки, а тимът от Шумен е на втора позиция с 32. До края на шампионата остават 5 кръга.
Снимка:dobrudjabg.com