ФУТБОЛ: Старшата на Добруджа разгроми Спартак във Варна

02.10.2019 г. 20:52:50 ч.
/
Юношите старта възраст на Добруджа разгромиха със 7:0 Спартак (Варна) като гост в мач от третия кръг на първенството. Мачът се игра на стадион „Локомотив” в морската столица.
До почивката добруджанци водеха с 4:0 с две попадения на Диан Дианов и два автогола на варненци. След почивката се разписаха Пламен Шестаков, Стефан Митев и отново Диан Дианов, за да оформи своя хеттрик. Това бе втора победа от три мача за футболистите на Димитър Василев. В следващия кръг Добруджа приема отбора на Локомотив (Русе).
Снимка:dobrudjabg.com