ВОЛЕЙБОЛ: Юношите на Добруджа 07 срещу Благоевград (ВИДЕО)

25.03.2018 г. 09:23:58 ч.
/ ИА Добруджа
Юношите старша възраст на Добруджа 07 победиха с 3:0 и отбора на Благоевград във втория си мач от Квалификационният турнир в група „И“ за класиране на финалите на Държавното първенство за юноши. Домакин на спортното събитие е Добрич. Турнирът започна вчера, когато един срещу друг се изправиха отборите на Монтана и Благоевград. В пърия си мач, който бе от 10:00 часа днес, младите играчи разгромиха отбора на Монтата с 3:0 гейма. Националите Теодор Йорданов и Дамян Колев също ще вземат участие в мачовете на своя тим, ръководен от Веселин Великов
Рефери ще са Ивайло Маринов и Милен Димов от гр.Варна.
Паралелно ще се изиграят още два такива турнира, Единият е в Разлог с участието на  Пирин-Разлог, Арда-Кърджали, Ботев-Ихтиман и Пан Волей, а другият е в.Русе , където участват  Славия-София, СУ-София, Дунав-Русе и Строител-Пловдив.
Трите отбора победители в съответните турнири ще играят в допълнителен квалификационен турнир за свободните две места, допълващи 8-те отбора във финален турнир на Държавното първенство за юноши.

Двата мача можете да гледате на нашия сайт: dobrudvatv.net!