ХАНДБАЛ: Добруджа се класира за четвъртфинал за Купата след разгром над Академик – ТУ

09.12.2018 г. 16:47:20 ч.
/
Хандбалистите на Добруджа се класираха за четвъртфиналите на турнира за Купата на България, след като разгромиха с 49:21 втородивизионния Академик – ТУ (Пловдив) в 1/8-финален мач от турнира. Добруджанци диктуваха събитията през целия мач, като на почивката резултатът бе 21:7. Най-резултатни за добричкия тим бяха Михаил Нейчев и Джошкун Якубов, които реализираха по 10 гола.
Двубоят с тима на техническия университет се игра в Хасково. В следващия кръг от надпреварата възпитаниците на Георги Андреев ще се изправят срещу Пирин (Гоце Делчев). Най-вероятно двубоят ще се играе на 16 декември.
Снимка:dobrudjabg.com