ХАНДБАЛ: Добруджа загуби в Габрово. Трети мач в Добрич ще определи финалиста

07.05.2018 г. 18:24:40 ч.
/
Хадбалистите на Добруджа загубиха с 29:31 от Чардафон в Габрово във втория полуфинален плейоф от Републиканското първенство. На полувремето добруджанци имаха преднина от 1 гол – 15:14. В началото на втората част тимът от Добрич успя да натрупа аванс от 4 гола, като резултатът стана 24:20, но след това с 4 безотвтени гола, домакините успяха да изравнят, а в края на мача и да излязат напред.
Така резултатът в серията стана 1:1 и ще се играе решителен трети мач в Добрич в края на седмицата. Другият финалист е шампионът Локомотив (Варна).