КАНАДСКА БОРБА: Ивелин Милев е най-добре представилият се "Хищник" на турнира в Благоевград

27.11.2016 г. 16:32:26 ч.
/
Състезателите на клуб "Хищник" не успяха да стигнат до медалите на турнира по канадкса борба "Blagoevgrad open". Най-близо до стълбичката беше Ивелин Милев, който остана на четвърто място на дясна ръка в кат. до 70 кг. Захари Стоянов и Мустафа Мехмедалиев имаха лошия късмет оотново да се изправят един срещу друг. За първи път Мехмедалиев излезе победител в двубоя, но след това отстъпи от следващия си противник. Общо четирима състезатели взеха участие на турнира в Благоевград, в който взеха участи представители на клубове от цялата страна.
Снимка:dobrudjabg.com