КАНАДСКА БОРБА: Състезател на "Хищник" с медал от турнира в Остров

07.08.2016 г. 18:07:07 ч.
/
Състезател на добричкия клуб по канадска борба „Хищник” спечели сребърен медал на провелия се в оряховското село Остров международен турнир „Нощта на шампионите”. В кат. до 65 кг. на дясна ръка Ивелин Милев завърши на второ място, съобщи за радио „Добруджа” президентът на клуба Захари Стоянов. Продължава и подготовката за турнира, който „Хищник” ще проведе в Добрич в края на месеца. Желащеите мъже и жени, които искат да се включат в турнира за непрофесионалисти, ще мерят сили на дясна ръка, като няма да бъдат разделяни по категории, уточни Стоянов.
Снимка:dobrudjabg.com