КАРАТЕ: 15 медала за "Самурай" на международен турнир в Плевен

05.10.2020 г. 10:02:06 ч.
/
15 медала спечели карате клуб „Самурай“ – Добрич на международния турнир "45 години карате в град Плевен". Участието бе само с покани от страна на домакините. "Самурай" бе сред поканените, а на татамито премериха сили 15 от каратеките му.

В предпоследното състезание за годината клубът от Добрич спечели 7 златни, 3 сребърни и 5 бронзови медала. Златни медалисти са Деа Иванова - 2010 г. ката; Давид Николов – 2009 г, ката и кумите до 40 кг.; Стивън Стоянов – 2007 г., ката; Тулчан Мехмед – кадети, ката; Иван Кръстев – кадети, кумите до 65 кг. и Дария Христова - кадети, кумите до 47 кг.

Турнирът в Плевен бе важна част от подготовката на самураите от Добрич за последното състезание за годината - Купа България за всички възрасти на 24 и 25 октомври във Велико Търново.