КИКБОКС: 5 златни медала за СК “Ринг“ Каварна на Държавното

19.09.2016 г. 14:04:08 ч.
/
Пет златни, един сребърен и един бронзов медала извоюваха състезателите на СК „РИНГ“ на завършилото вчера в Каварна държавно отборно първенство по кик бокс в ринговите стилове „К-1“ и „лоу кик  и“ кик лайт“ контакт на татами. От каварненския клуб участие взеха девет състезатели в два стила. След оспорвани битка шест от тях стигнаха до финал и един до полуфинал. Със златни медали в стил „лоу кик“ се окичиха Едже Демирова и Велислава Христова. В стил „кик лайт“ златни отличия заслужиха Дилек Серветова, Станислава Илиева и Нели Тодорова. Сребърен медал спечели Евгени Живков, а Валентин Адамов завърши с бронз. В първенството, което се проведе в зала „Олимпиада“ участие взеха 40 клуба от страната с над 300 състезатели. На това състезание ще бъдат определени шампионите в съответните стилове, както и националите в предстоящите европейски първенства.
Източник:Община Каварна