КК "Самурай" ще участва на турнира по случай 45 години карате в Плевен

02.10.2020 г. 08:40:44 ч.
/
Карате клуб "Самурай" ще участва на турнира, с който в събота в Плевен ще бъдат отбелязани 45 години организирано карате в града. Отборът от Добрич ще се представи с 15 свои състезатели - деца, юноши и девойки, и един участник при мъжете - Пеньо Пенев.

Турнирът в Плевен ще събере най-добрите в този спорт в страната. Участието е само с покани от страна на сенсей Русалин Русалинов - вицепрезидент на Българска национална федерация по карате и президент на клуб "Петромакс" -  Плевен.

Целта ни е да спечелим 5 златни медала, сподели за медийна група "Добруджа" сенсей Димитър Христов – президент и главен треньор на „Самурай“.

Турнирът в Плевен се явява и важна част от подготовката на самураите от Добрич за последното състезание за годината - Купа България за всички възрасти на 24 и 25 октомври във Велико Търново.