Кметът на Каварна тържествено поздрави Едже Демирова

13.09.2016 г. 15:20:23 ч.
/
В заседателната зала на община Каварна днес се проведе тържествено посрещане на Едже Демирова, която завоюва бронзов медал на Световното първенство по кикбокс за девойки младша възраст в Дъблин. Заедно със своя треньор Ердоан Демиров, бяха поздравени от кмета на общината Нина Ставрева. С Вашето представяне доказахте високата класа на каварненския спортен клуб “Ринг“ и затвърдихте мястото си сред елита на този спорт. В условия на много силна конкуренция Вие демонстрирахте качества, като характер,воля и спортен хъс! Поздравявам Ви за успеха и вярвам и във Вашите бъдещи победи! Убедена съм,че ще ни дарите с още много мигове на национално самочувствие и гордост!, заяви Нина Ставрева.
Едже Демирова и Ердоан Демиров на свой ред благодариха на кмета за поканата и тържествения поздрав, като обещаха да печелят още медали за своя роден край.
Източник:Община Каварна