Отборът на СУ „П.Р. Славейков“ е победител общинския етап на УИ по волейбол за момчета 5-7 клас

19.03.2024 г. 17:08:36 ч.
/
Отборът на СУ „П.Р. Славейков“ завърши на първо място в общинския етап на УИ по волейбол момчета 5-7 клас. Състезанието се проведе  в спортна зала УСШ. На второ място завърши отборът на СУ „Св. Св. Кирил и Методий“.
Класиралите се на 1,2,3 място бяха наградени с флагчета и медали.   Победителите придобиват право да участват в следващия  общински етап на УИ. УИ продължават на 20.03 с другите възрастови групи
 Общинските ученически игри са финансирани от Община Добрич и организирани от СК УСТМД-„Добруджа“.