Плуване: Радо Веселинов от Изида с отлични резултати в Румъния

12.10.2014 г. 13:36:00 ч.
/ ИА Добруджа

Над 500 плувци на възраст от 6 до 9 години участваха в турнир в олимпийския център Изворани в Румъния. Сред най-добрите бе и златната рибка на добричката плувна школа Изида Радо Веселинов. Той надмина очакванията на треньорите, като направи личен рекорд още на тренировката преди турнира. В самото състезание талантливият плувец завърши пети на 50 м крол с време 0.40.31 сек., оставяйки след себе си 73 деца от 19
клуба. Припомняме Ви, че на последния турнир в България победителят беше с време 0.40.32 сек. В другата дисциплина – 50 м бруст, Радо се класира осми от 67 деца, информират от пресцентъра на Изида.