Варненска двойка спечели празничния бридж турнир в Добрич

20.09.2016 г. 10:35:22 ч.
/
Победители в двойковия бридж турнир посветен на празника на Добрич станаха Светла Ненова и Стефан Георгиев от варненския бридж клуб ''Асо пика". Втори са също варненска двойка - Живко Великов и Иван Тонев, а трети - Станислав Недков/ Добрич/ и Радослав Радев/Варна/. На четвърто и пето място се класираха добричките двойки Драганка Георгиева - Стефан Георгиев и Йордан Щерев - Ивелин Иванов. Наградата за най добра смесена двойка извън призовите места взеха Милена Русчева и Валентин Иванов от Силистра.
Турнира се проведе със съдействието на Община Добрич и СК „Дама купа“, а бе организиран от бридж клуба в гр.Добрич.
Източник:ИА ДОБРУДЖА