Великденски турнир по футбол ще се проведе в Каварна

09.04.2019 г. 11:24:45 ч.
/
В навечерието на Великден в Каварна ще се проведе турнир по футбол. Състезанието ще започне на 19 април. Организатор е Община Каварна.

Мачовете ще се играят на помощното игрище с изкуствена настилка на стадион „Калиакра”. В турнира имат възможност да премерят сили всички желаещи, като няма възрастово ограничение. Участието е безплатно. Всеки отбор може да бъде съставен до 10 човека, като в игра ще бъдат 5 полеви играчи и вратар.

Победителите ще получат купи, статуетки и грамоти, и ще си разделят наградния фонд - 200 лв. за първо място, 100 лв. за второ и 50 лв. за трето.

Техническата конференция ще се проведе на 18 април от 18.00 часа на помощното игрище. Тогава ще бъде изтеглен жребият и ще бъде изготвена програмата на срещите по дни и часове. За допълнителна информация и въпроси тел.: 0893331844, 0886826616.