ВОЛЕЙБОЛ: Старшата на Добруджа 07 започна с драматична загуба във финалите на държавното

08.05.2024 г. 22:39:53 ч.
/
Юношите старша възраст на Добруджа 07 стартираха с драматична загуба от Хебър в първия мач от финалите на държавното първенство.
Финалният турнир от Държавното първенство при юношите старша възраст, се провежда от днес до 12 май  в зала "Васил Левски" в Пазарджик.
Добруджанци отстъпиха днес с 2:3 гейма от домакините, след като водиха с 2:1. В четвъртия загубиха с 21:25, за да се стигне до тайбрека, в който Хебър се наложи с 15:10.
Утре от 11.00 часа възпитаниците на Пламен и Веселин Великови ще се изправят срещу ЦСКА, а в петък е третата среща от групата срещу Берое.
В другата група са Левски София (София), ВАСК (София), Люлин (София) и Пирин (Разлог).
 Отборите, класирали се на първо и второ място във всяка група, формират финална четворка.