ВОЛЕЙБОЛ: ЦСКА обърна Добруджа 07 в София

24.12.2017 г. 12:03:23 ч.
ЦСКА победи Добруджа07 с 3:1 (12:25, 25:15, 25:20, 25:12) в среща от 13-и кръг на Суперлигата. "Червените" загубиха първия гейм, но обърнаха развитието на мача, за да запазят пълния си актив като домакини в първенството.
Добруджа 07 започна много добре като даде само 12 точки на ЦСКА. Гостите записаха 7 блокади в първия гейм. След това картината на полето изцяло се промени и до края на срещата "армейците" контролираха събитията.
Иван Крачев бе най-резултатен за ЦСКА с 21 точки (5 аса, 2 блокади), Пламен Шекерджиев добави 17 (1 ас, 3 блокади).
За Добруджа 07 Жулиен Георгиев завърши с 14 точки (1 ас)
Снимка:dobrudjabg.com
Източник:Световна здравна организация